de heer mr R.J.W. (Ronald) Gerrits
de heer mr R.J.W. (Ronald) Gerrits

agrarisch specialist, specialist projectontwikkeling en ondernemingsrecht

r.gerrits@gvgn.nl
mevrouw mr M. (Marjolein) Gerrits-van der Aa
mevrouw mr M. (Marjolein) Gerrits-van der Aa

specialist familierecht, erfrecht (boedelafwikkeling) en estate planner

m.gerrits@gvgn.nl
kuppens_fotografie_3426 TG nieuw
de heer mr M.M. (Ties) van Gulick

executieveilingen, scheepsrecht en echtscheidingsbemiddeling

t.v.gulick@gvgn.nl
mevrouw mr L.T.A. (Marlous) Runia-Meijer
mevrouw mr L.T.A. (Marlous) Runia-Meijer

projectontwikkeling, splitsingen in appartementsrechten, erfpacht en fiscale problematiek

m.runia@gvgn.nl
mevrouw mr B.P.G. (Barbara) van Dommelen
mevrouw mr B.P.G. (Barbara) van Dommelen

Personen en familierecht

b.v.dommelen@gvgn.nl
kuppens_fotografie_500 Lynn
de heer mr L.E. (Lynn) van der Wel

Ondernemingsrecht

l.vd.wel@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
de heer mr N. (Niek) Snelting
n.snelting@gvgn.nl
mevrouw A. (Tonnie) van den Heuvel
mevrouw A. (Tonny) van den Heuvel
a.vd.heuvel@gvgn.nl
mevrouw A.P.M. (Anja) Donkers-van der Aa
mevrouw A.P.M. (Anja) Donkers-van der Aa
a.donkers@gvgn.nl
mevrouw H.M. (Heidi) Opdam-Lucius
mevrouw H.M. (Heidi) Opdam-Lucius
h.opdam@gvgn.nl
mevrouw R.J. (Renske) Nuijens
mevrouw R.J. (Renske) van Kemenade-Nuijens

Manager

r.v.kemenade@gvgn.nl
mevrouw E.A.M. (Liesbeth) van den Boom
mevrouw E.A.M. (Liesbeth) van den Boom
l.vd.boom@gvgn.nl
mevrouw M.M.J.H. (Marita) van der Laak
mevrouw M.M.J.H. (Marita) van der Laak
m.vd.laak@gvgn.nl
mevrouw A.R. (Roeline) Swinkels-van Asch
mevrouw A.R. (Roeline) Swinkels-van Asch
r.swinkels@gvgn.nl
mevrouw A.W.M. (Tonny) van den Boom-van den Boom
mevrouw A.W.M. (Tonny) van den Boom-van den Boom
t.vd.boom@gvgn.nl
mevrouw M.A. (Bianca) Van Berkel-Vervoort
mevrouw M.A. (Bianca) Vervoort
b.vervoort@gvgn.nl
mevrouw P. (Peggy) Verstappen-Tepy
mevrouw P. (Peggy) Verstappen-Tepy
p.verstappen@gvgn.nl
kuppens_fotografie_8274
mevrouw M. (Mea) van der Laar-Swinkels
m.vd.laar@gvgn.nl
mevrouw M.A.C.M. (Miranda) Coolen-Harbers
mevrouw M.A.C.M. (Miranda) Harbers
m.harbers@gvgn.nl
kuppens_fotografie_8206
mevrouw J.W. (Yvonne) van Lierop
y.van.lierop@gvgn.nl
kuppens_fotografie_8249
mevrouw J.M. (Monique) van den Heuvel-van den Wijngaard
m.vd.heuvel@gvgn.nl
kuppens_fotografie_8223
mevrouw M.J.H. (Margje) van Veenendaal-van de Steeg
m.v.veenendaal@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
Mevrouw P.A.J.M. (Ellen) van Dijk-Boonaerts
e.v.dijk@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw H.G.M. (Marga) Rovers-Weemen
m.rovers@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
De heer P.H. (Paul) van den Acker
p.vd.acker@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
Mevrouw N. (Nicole) Lammerts-de Laat
n.lammerts@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw J.P.M. (Jolita) Morssink-Munsters
j.morssink@gvgn.nl
mevrouw M.A.P.G. (Marrianne) Heusschen
mevrouw M.A.P.G. (Marrianne) Heusschen
m.heusschen@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw F.E.C.A. (Floortje) van Bracht
f.v.bracht@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw E. (Evy) Donkers
e.donkers@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw B.S. (Babs) Vietje
b.vietje@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw A.W.J. (Aniek) Adriaans
a.adriaans@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw L.A.M.M. (Lisa) van Berlo
l.v.berlo@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw P.P.J. (Puck) Schalkwijk
p.schalkwijk@gvgn.nl
Nog geen foto beschikbaar
mevrouw S.H.H. (Suzy) Rooijackers
s.rooijackers@gvgn.nl